نسخه برداری کردن استفاده تحقیقات تجهیزات

نسخه برداری کردن: استفاده تحقیقات تجهیزات اعلامیه ارسال همکاری سفرهای بازگشت

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی کم کردن دلا‌ر به زیر مرز روانی

اولین کم کردن دلار بعد از ۴ زیاد کردن متوالی رقم خورد. کاهشی که زمینه‌ساز کم کردن شاخص بازار ارز به زیر مرز روانی شد. روز گذشته، شاخص بازار ارز با ثبت افت ۲۴ تو

کم کردن دلا‌ر به زیر مرز روانی

کم کردن دلا ر به زیر مرز روانی

عبارات مهم : بازار

اولین کم کردن دلار بعد از ۴ زیاد کردن متوالی رقم خورد. کاهشی که زمینه ساز کم کردن شاخص بازار ارز به زیر مرز روانی شد. روز گذشته، شاخص بازار ارز با ثبت افت ۲۴ تومانی بیشترین کم کردن از ۲۲ مهر را تجربه کرد و تا قیمت ۴ هزار و ۹۷ تومان پایین رفت. قدرت نمایی بازارساز در دو جبهه زمینه ساز عوض کردن مسیر این ارز بود. به گفته بخشی از بازیگران با تجربه بازار، بازارساز با عرضه حواله درهم و دلار از همان ابتدای روز موجب شد دلالان ارزی از موضع خرید خود عقب نشینی کنند.

به گزارش دنیای اقتصاد ؛روز گذشته، دلار بعد از ۴ زیاد کردن متوالی، آخر تن به کم کردن قیمت داد؛ روز چهارشنبه، دلار بالای مرز روانی ۴ هزار و ۱۰۰ تومان شروع به کار کرد، ولی در نهایت با پایین رفتن از این مرز با قیمت ۴هزار و ۹۷ تومان به کار خود آخر داد. این قیمت که ۲۴ تومان کمتر از قیمت بسته شده است روز سه شنبه بود، موجب شد بیشترین میزان کم کردن دلار از ۲۲ مهر امسال به ثبت برسد.

به گفته فعالان، بااهمیت ترین عاملی که در عوض کردن مسیر این ارز نقش داشت، افت قیمت حواله درهم بود، همان عاملی که در روزهای ابتدایی هفته چند بار زمینه ساز جا به جایی سقف دلار در سال ۹۶ شده است بود. به گفته بخشی از بازیگران با تجربه بازار، بازارساز از همان ابتدای روز عرضه حواله درهم و دلار را به شکل جدی دنبال کرد؛ موضوعی که موجب عقب نشینی دلالان ارزی شد. روز گذشته حواله درهم معاملات خود را با قیمت هزار و ۱۲۳ تومان شروع کرد که ۴ تومان کمتر از روز سه شنبه بود.

کم کردن دلا‌ر به زیر مرز روانی

افت ابتدای روز درهم علامت کاهشی را به بازار داخلی مخابره کرد تا معامله گران پاساژ افشار نیز موقعیت فروش ارز را دنبال کنند. همزمان با این اتفاقات، یک صرافی بانکی نیز در ابتدای بازار (حدود ساعت ۱۱ ظهر) قیمت دلار را ۴ هزار و ۸۲ تومان اعلام کرد؛ این قیمت گذاری سیگنال دیگری بود که زمینه ساز زیاد کردن فروش ها در بازار شد. صرافی یاد شده است قیمت حواله درهم را نیز حدود ساعت ۳۰: ۱۰، زیر هزار و ۱۲۰ تومان اعلام کرده بود.

با وجود زیاد کردن عرضه ارز در بازار، عده ای از معامله گران انتظار داشتند که قیمت در روزهای آینده به بالای سطح روانی بازگردد. به گفته آنها، به طور سنتی تقاضا در سومین ماه پاییز اوج می رود و با ورود تقاضای زیاد زمینه جهت رشد دوباره فراهم خواهد شد. این در حالی است که عده ای از معامله گران اعتقاد دارند بازارساز در سال ۹۶ به خوبی قیمت ها را مدیریت کرده است و با توجه به اصلاح اوضاع عرضه، احتمال نوسان شدید قیمت ها دور از ذهن خواهد بود. آنها آینده نگری می کنند، قیمت دلار تحت تاثیر زیاد کردن تقاضا یک رشد مدیریت شده است را تجربه کند، به گونه ای که اوضاع بازار ملتهب نشود.

اولین کم کردن دلار بعد از ۴ زیاد کردن متوالی رقم خورد. کاهشی که زمینه‌ساز کم کردن شاخص بازار ارز به زیر مرز روانی شد. روز گذشته، شاخص بازار ارز با ثبت افت ۲۴ تو

روز گذشته، علی رغم افت قیمت دلار، سکه تمام بهار آزادی در مسیر افزایشی قرار داده شد و با هزار تومان زیاد کردن به بهای یک میلیون و ۳۹۰ هزار تومان رسید. این بهای سکه در حجم عمده بود و قیمت آن در حجم خرد بر تابلوی صرافی ها تا نزدیکی یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان نیز ثبت شده است بود. به گفته فعالان، عامل مهم که موجب شد فلز گرانبهای داخلی همسو با دلار حرکت نکند، به نوسانات افزایشی اونس جهانی مربوط بود. طلای جهانی روز چهارشنبه وارد محدوده هزار و ۲۸۰ دلار شده است و تا نقطه هزار و ۲۹۰دلار اوج رفت هرچند عصر دیروز دوباره رو به کم کردن گذاشت و تا ساعت ۲۰ به ۱۲۷۷ دلار رسید.

افزایش اونس که ضربه گیر اثر کاهشی دلار در بازار سکه شده است بود، در صورت زیاد کردن دوباره و زیاد حتی می تواند زمینه ساز ورود این فلز گرانبها به کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان شود. سکه تمام بهار آزادی در روزهای گذشته بعد از شکست مرز یک میلیون و ۳۲۰ هزار تومان با سرعت زیادی در مسیر افزایشی قرار گرفت. روند افزایشی این فلز گرانبها توجه بسیاری از معامله گران بازارهای دیگر را به سوی خود جلب کرده هست، عاملی که موجب شد، بعضی از معامله گران بازارهای دیگر به بازار سکه کوچ کنند.

کم کردن دلا‌ر به زیر مرز روانی

واژه های کلیدی: بازار | روز گذشته | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz