نسخه برداری کردن استفاده تحقیقات تجهیزات

نسخه برداری کردن: استفاده تحقیقات تجهیزات اعلامیه ارسال همکاری سفرهای بازگشت

گت بلاگز اخبار بین الملل افشا‌گری‌های همسر ترامپ منتشر می‌شود

کتابی تازه از «ایوانا ترامپ» همسر اول رئیس‌جمهوری آمریکا راجع به دوران زندگی پرآشوب ترامپ و طلاق جنجالی آنها که تا هفته‌ها خبر اول نیویورک بود منتشر می‌شود.&nbs

افشا‌گری‌های همسر ترامپ منتشر می‌شود

افشا گری های همسر ترامپ منتشر می شود

عبارات مهم : زندگی

کتابی تازه از «ایوانا ترامپ» همسر اول مدیر جمهوری آمریکا راجع به دوران زندگی پرآشوب ترامپ و طلاق جنجالی آنها که تا هفته ها خبر اول نیویورک بود منتشر می شود.

به گزارش فارس؛«ایوانا ترامپ» که از سال 1977 تا 1992 همسر ترامپ «بنگاه دار» و «املاکی» معروف آن وقت در نیویورک بود کتابی با عنوان «ترقی ترامپ» نوشته که داستان مملو از سختى ها و آسانى ها زندگی و خیانت ها و نامرادی ها با دونالد ترامپ را روایت می کند.

افشا‌گری‌های همسر ترامپ منتشر می‌شود

در بخشی از این کتاب ایوانا نوشته: زنی بلوند بصورتی غیرمنتظره به من نزدیک شد و گفت «من مارلا هستم عاشق شوهر شما هستم.» من به او گفتم «گم شو! من شوهرم را دوست دارم». با اینکه گفتن این جمله به آن زن در ارزش من نبود ولی چون شوکه شده است بودم، اینچنین با او صحبت کردم.

در آن وقت در سال 1990 جریان رسوایی دونالد ترامپ با «مارلا مَپلز» و تیتر یک رسوایی ترامپ در روزنامه «نیویورک پست» باعث طلاق او از ایوانا در سال 1992 و ازدواج با مارلا در 1993 شد.

کتابی تازه از «ایوانا ترامپ» همسر اول رئیس‌جمهوری آمریکا راجع به دوران زندگی پرآشوب ترامپ و طلاق جنجالی آنها که تا هفته‌ها خبر اول نیویورک بود منتشر می‌شود.&nbs

ایوانا در این کتاب نوشته: در وقت زندگی با ترامپ من نقش عمده ای در زندگی و نیز شرکت ترامپ داشتم که در اوج زحمات من به عنوان همسر، ترامپ با برقراری ارتباط نامشروع با زن مَپل به جدایی من و او منجر شد که سه فرزند من از ازدواج با دونالد ترامپ به نام های «دونالد جونیور» «ایوانکا» و «اریک دونالد جونیور» از ناراحتی این خیانت پدرشان، به مدت یک سال با او حرف نزدند. الان بعد از سال ها فقط می توانم سرم را به حالت شرم تکان بدهم. در وقت طلاق تا مدت ها هروقت تلویزیون را روشن می کردم مدام بحث و برنامه در مورد طلاق من و دونالد و رسوایی اخلاقی او بود.

نکته جالب و تعجب آور اینکه دونالد ترامپ هفته گذشته به ایوانا همسر سابقش پیشنهاد سفارت جمهوری چک که زادگاه او نیز است را داده بود که او این پیشنهاد را رد کرد.

بنابر خبر آسوشیتدپرس کتاب «ترقی ترامپ» هفته آینده روانه بازار کتاب می شود.

افشا‌گری‌های همسر ترامپ منتشر می‌شود

واژه های کلیدی: زندگی | نیویورک | نیویورک | همسر ترامپ | دونالد ترامپ | رسوایی اخلاقی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz