نسخه برداری کردن استفاده تحقیقات تجهیزات

نسخه برداری کردن: استفاده تحقیقات تجهیزات اعلامیه ارسال همکاری سفرهای بازگشت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جباری جهت استقلال نعمت است ، آندو و کاوه را استقلالی نمی‌دانم

مهاجم پیشین استقلال گفت: هیچ استقلالی کاری که آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی با این کلوب کردند را نمی‌پسندد و آنها جایگاهشان نزد هواداران را از دست دادند. 

جباری جهت استقلال نعمت است ، آندو و کاوه را استقلالی نمی‌دانم

آندو و کاوه را استقلالی نمی دانم/ جباری جهت استقلال نعمت است

عبارات مهم : رضایی

مهاجم پیشین استقلال گفت: هیچ استقلالی کاری که آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی با این کلوب کردند را نمی پسندد و آنها جایگاهشان نزد هواداران را از دست دادند.

بیژن طاهری در گفتگو با مهر، با اشاره به دیدار استقلال در هفته نخست مسابقه های لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان اظهار داشت: آنهایی که به تراکم بازیکن در پست های هافبک دفاعی و دفاع میانی در استقلال اعتراض داشتند ببینند تیم در همین هفته نخست آنقدر محروم و مصدوم دارد که با کمبود بازیکن در یک پست خاص روبرو شده است هست.

جباری جهت استقلال نعمت است ، آندو و کاوه را استقلالی نمی‌دانم

وی افزود: این بازی قطعا یک دیدار سخت جهت استقلال هست. اولا که فراز کمالوند هر لحظه نشان داده تیم های تحت رهبری اش توانایی امتیاز گرفتن از استقلال را در هر شرایطی دارند. دوم این که گرمای آبادان در این ایام از سال هر تیمی را آزار می دهد و سوم همین تعداد غایبان است که واقعا دست سرمربی جهت جفت و جور کردن یازده بازیکن بسته است.

طاهری گفت: من آیه یاس نمی خوانم و اتفاقا به موفقیت آبی پوشان در همین بازی بسیار امیدوار هستم. هرچند تعداد غایبان این تیم زیاد هست، ولی باز هم بازیکنان با تجربه و جوان زیادی در این تیم هستند که می توانند ضامن موفقیت باشند. بازیکنانی مثل خسرو حیدری، رحمتی، منتظری، شهباززاده، انصاری، قربانی، بیت سعید و خیلی های دیگر.

مهاجم پیشین استقلال گفت: هیچ استقلالی کاری که آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی با این کلوب کردند را نمی‌پسندد و آنها جایگاهشان نزد هواداران را از دست دادند. 

پیشکسوت استقلال در خصوص اوضاع مجتبی جباری و موانعی که جهت استفاده از او در این تیم پیش آمده بیان داشت: مجتبی حتی اگر مصدوم هم باشد باز هم جهت استقلال یا هر تیم دیگری نعمتی هست. ضمن این که او مصدوم نیست. مجتبی با همین شرایط چند سال در قطر فوتبال بازی کرده و نمی تواند مشکلی داشته باشد. منصوریان هم اعلام کرده او را جهت همه بازی ها نمی خواهد. قطعا کادر فنی آبی پوشان بدن این بازیکن را مدیریت می کنند و در همان تعداد بازی هایی که نیاز است از او استفاده می کنند. ما در گذشته هم بازیکنانی داشتیم که در تمرینات خیلی فشار نمی آوردند و روزهای مسابقه عالی ترین عملکرد را داشتند یا فقط در بازی های بزرگ به میدان می رفتند.

مهاجم پیشین استقلال در خصوص نحوه شکایت آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی از کلوب خود اظهار داشت: قبول دارم که این دو بازیکن باید دنبال احقاق حق خود باشند، ولی راهی که جهت رسیدن به مطالبات ارزش گزینش کردند درست نیست. آندو و کاوه پیشینه مثبتی که جهت خود در استقلال و نزد هواداران این تیم ایجاد کرده بودند با این کارشان به باد دادند و حتما جایگاه خود را نزد هواداران و پیشکسوتان از دست داده اند. این همه بازیکن و مربی هستند که از استقلال طلب دارند. کدام ارزش رفتند AFC و خواهان لغو مجوز حرفه ای کلوب شدند. یا خود این دو بازیکن تا به حال جهت دریافت مطالبات ارزش از کدام کلوب چنین رفتاری داشته اند؟

وی افزود: من به شخصه این دو نفر را دیگر استقلالی نمی دانم. استقلالی پرویز مظلومی است که جهت دریافت مطالباتش هنوز شکایت هم نکرده. من امثال جانواریو را استقلالی می دانم که گرچه خارجی هستند، ولی هنوز از این تیم حمایت می کنند و علیه این تیم شکایت نکردند.

جباری جهت استقلال نعمت است ، آندو و کاوه را استقلالی نمی‌دانم

طاهری گفت: آقای کاوه رضایی بداند این پیراهنی (شماره ۹) که ایشان یک سال به تن کردند ۳۵ سال پیش بر تن من بود، قبل از من دیگران پوشیده بودند و بعد از من هم خیلی های دیگر بر تن کردند. این پیراهن ها امانتی بود دست امثال ما که دست به دست به شما رسید و از شما ها هم به دیگران رسید و این تناوب ادامه دارد. آنچه که در ذهن هوادار باقی می ماند رفتاری است که بازیکنان در قبال کلوب و هواداران بعد از جدایی از این تیم می کنند. وگرنه همه بازیکنان به نوبه خود جهت این تیم بازی کرده و زحمت کشیده اند و زدن چهار تا گل علت نمی شود که یک بازیکن در این کلوب بزرگ و مردمی ماندگار شود.

واژه های کلیدی: رضایی | بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | هواداران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz