نسخه برداری کردن استفاده تحقیقات تجهیزات

نسخه برداری کردن: استفاده تحقیقات تجهیزات اعلامیه ارسال همکاری سفرهای بازگشت

گت بلاگز ماشین 99 میلیون تومان/ ایران ماشین قیمت پژو ۲۰۸ را اعلام کرد

قیمت نهایی ماشین پژو ۲۰۸ اعلام شد و براساس اعلام کشور عزیزمان ایران خودرو, پژو ۲۰۸, 99 میلیون تومان قیمت خواهد داشت.

99 میلیون تومان/ ایران ماشین قیمت پژو ۲۰۸ را اعلام کرد

قیمت نهایی ماشین پژو ۲۰۸ اعلام شد و براساس اعلام کشور عزیزمان ایران خودرو, پژو ۲۰۸, 99 میلیون تومان قیمت خواهد داشت.

ایران خودرو قیمت پژو ۲۰۸ را اعلام کرد

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از دیدار چهار ساعته اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بخش‌های متفاوت خطوط مونتاژ خودروی شرکت ایران‌خودرو و دفاع یکه‌زارع از زیاد کردن قیمت پژو ۲۰۸ خبر داد و گفت: طبق اعلام مدیرعامل ایران‌خودرو قیمت نهایی پژو ۲۰۸ در وقت تحویل ۹۹ میلیون تومان خواهد بود.

عبارات مهم : کمیسیون صنایع و معادن – قیمت خودرو
حجت‌الاسلام و المسلمین سیدجواد حسینی‌کیا تصریح کرد: پرسش تعدادی از نمایندگان مجلس از مدیرعامل ایران‌خودرو این بود که آیا قیمت پژو ۲۰۸ بعد از ثبت‌نام زیاد کردن داده شده است که یکه‌زارع پاسخ داد زمانی که قیمت اولیه این ماشین را اعلام کردیم قیمت دلار ۲۷۰۰ تومان بود ولی قیمت دلار هم‌اکنون ۳۷۰۰ تومان است.

وی افزود: بنابر اعلام مدیرعامل ایران‌خودرو قیمت هر دستگاه پژوی ۲۰۸ با دلار ۳۷۰۰ تومان حدود ۹۹ میلیون تومان است و با همین قیمت خودروهای ثبت‌نام شده است به مشتریان تحویل داده می‌شود.

وی اظهار کرد: مدیرعامل ایران‌خودرو تاکید کرد که این مطلب را در همان روزی که قیمت اولیه پژو ۲۰۸ را حدود ۸۰ میلیون تومان اعلام کرد، بیان کرده و تاکید کرد که متاسفانه این بخش سخنانش از سوی رسانه‌ها بازتاب نیافته است.

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از صادرات ۱۰ هزار دستگاه ماشین به وسیله ایران‌خودرو نیز خبر داد و گفت: با توضیحاتی که یکه‌زارع داد مشخص شد ایران‌خودرو در آینده نزدیک ۲۰ درصد کل تولیدات خود را به بازارهای منطقه‌ای و بین‌المللی صادر خواهد کرد.

حسینی‌کیا اضافه کرد: همچنین امروز از خطوط روباتیک ایران‌خودرو دیدار کردیم. البته طبق توضیحات مدیرعامل ایران‌خودرو به علت روباتیک شدن بعضی خطوط تولید ایران‌خودرو هیچ کارگری تعدیل نشده است ولی هیچ جایگزینی جهت کارگران بازنشسته نداشته‌اند.

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: isna.ir


واژه های کلیدی: کمیسیون صنایع و معادن | قیمت خودرو | سرگرمی | دستگاه | ماشین | خودرو | ایران | میلیون

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz